kategorieback

   logolo

sklizen

logoperard

blanko

předseťový kypřič PENTERRA
stacionární překládací vozy PERARD
Na objemné hmoty
Na sypké hmoty
překládací vozy PERARD
stroje pro meziřádkovou kultivaci
Pouze mechanicky plečkovat
Plečkovat a zároveň přihnojovat
Pevnými hnojivy
FERTILOC+
FERTIMAX
Kapalnými hnojivy
naváděcí systémy pro plečky

polePRECICAM


•    Precizní navigační systém Vaší plečky
•    Perfektní práce i při 15 km/h
•    Přesnější než navigace na traktoru


Stroje pro mechanickou kultivaci a přihnojení širokořádkových plodin jsou zvláště náročné na přesné vedení v meziřádku. Jakékoli sebemenší pootočení volantem, jízda po svahu, navigace s velkým rozsahem přesnosti způsobují malé i velké ztráty při práci. Ať už se bavíme o mechanickém poškození rostliny pracovními orgány, nezpracovaná plocha, nepřesné přihnojení atp. To všechno snižuje celkový efekt a význam plečky anebo aplikace hnojiva.
Mnohaleté zkušenosti rodinné společnosti CARRE byly na počátku nápadu, vývoje a finální výroby vlastního naváděcího systému s názvem PRECICAM. Pojďme se společně podívat, co tato technologie ukrývá.

Maximální přesnost odvedené práce
PRECICAM ramKoncept PRECICAM tvoří samostatný rám s vlastním závěsem pro plečku, optická kamera a počítač v kabině vašeho traktoru. Na rámu najdeme hydraulické válce, které korigují samotnou plečku a „řídí ji tím správným směrem.“ Jejich provedení umožňuje pohybovat plečkou 20 cm vpravo a 20 cm vlevo.
kameraDle zkušeností během vývoje a referencí od majitelů navigačního systému PRECICAM bylo konstatováno, že PRECICAM odvádí perfektní práci i při rychlosti 15 km/h! To je při manuálním řízení nepředstavitelné. Díky tomu dosaženo vyššího ha výkonu a precizní práci, než-li při ručním řízení soupravy.
Optickou kameru si nainstalujete tam, kam potřebujete. Může být umístěna v přední části stroje nebo v zadní části, co nejblíže pracovním jednotkám plečky. Tím je dosaženo obrovské přesnosti práce a okamžité odezvy.

Jednoduché nastavení, vysoká efektivita

Precicam1Použití je možné již v prvních ranných fázích rostliny, kdy je její výška alespoň 3 cm a rostlina je dobře rozpoznatelná vůči půdě, např. zelenou barvou. Optická kamera navíc sleduje tolik řádků, kolik chcete pro zajištění nejvyššího stupně přesného navádění
osvetleni kamerySamotné nastavení na systému je velmi jednoduché. Po příjezdu na pole nastavíte kameru do doporučené výšky od povrchu půdy, změříte meziřádkovou vzdálenost a výšku rostlin. Tyto naměřené údaje pak zadáte do počítače a vyrážíte vstříc vysokým ha výkonům!
Naváděcí systém PRECICAM může být vybaven pracovním osvětlením pro lepší práci v nočních hodinách.

PRECICAM je pro všechny

Díky tomu, že celý koncept PRECICAM tvoří pouze závěsný rám, optická kamera a displej, je možné systém agregovat s jakoukoli jinou značkou plečky. Tím je zvýšena preciznost odváděné práce a zároveň ekonomická investice do technologie PRECICAM.


PRECICAM, jednoduchý navigační systém pro zvýšení výkonu, zajištění precizní práce a nastolení nové dimenze meziřádkové kultivace!

 

kamera2 kamera3 PRECICAM 1
PRECICAM kamera4 ram2

Copyright © 2014. All Rights Reserved.