kategorieback

   logolo

sklizen

logoperard

blanko

předseťový kypřič PENTERRA
stacionární překládací vozy PERARD
Na objemné hmoty
Na sypké hmoty
překládací vozy PERARD
stroje pro meziřádkovou kultivaci
Pouze mechanicky plečkovat
Plečkovat a zároveň přihnojovat
Pevnými hnojivy
FERTILOC+
FERTIMAX
Kapalnými hnojivy
naváděcí systémy pro plečky

O značce CARRElogo care

Značka CARRE představuje rodinnou společnost zabývající se vývojem a výrobou zemědělské techniky, především pro zpracování půdy a meziřádkovou kultivaci. Rodinná společnost CARRE letos slaví 77 let od založení. Jinými slovy 77 let zkušeností, vývoje a výroby, na jejímž počátku byl pan Camille Carre. Že se jedná o skutečně malou rodinnou společnost, dokládá fakt, že zde pracuje „pouze“ 80 zaměstnanců.
Sídlo společnosti CARRE se nachází na pobřeží Atlantského oceánu, v malé vesničce Saint Martin des Noyers ve Francii.
 
home 1Rodinná společnost CARRE představila na veletrhu SIMA 2015 v Paříži horkou novinku ve výrobním sortimentu, kterou je předseťový kypřič PENTERRA, což bude pro vás, české zemědělce nejzajímavější produkt tohoto progresivního výrobce zemědělské techniky. Druhým sortimentem strojů, který je pro značku CARRE charakteristický, jsou stroje pro meziřádkovou kultivaci a přihnojení širokořádkových plodin.
Pojďme se tedy společně seznámit se stroji CARRE, průlomovou značkou na českém trhu!

„Rodinná společnost CARRE zažívá obrovský progres a na český trh přichází v té nejlepší kondici. Zemědělská technika CARRE není tuctový výrobek, lišící se pouze barvou. Každý stroj CARRE v sobě skrývá jedinečnou myšlenku.“


Teď je ten správný čas, čas pro CARRE!

podpis

Michal Horák
jednatel společnosti AGRICOLE TECH, s.r.o.

 

logo final velkéO společnosti AGRICOLE TECH, s.r.o.
Společnost AGRICOLE TECH, s.r.o. vznikla na počátku roku 2015. Od svého vzniku je oficiálním zástupcem rodinné společnosti PERARD. Sortimentu strojů této značky vévodí technologicky nejmodernější překládací vozy INTERBENNE. Novinkou pro letošní rok jsou stacionární překládací vozy Trans-eXpress.
1.4.2015 se společnost AGRICOLE TECH, s.r.o. stala exkluzivním zástupcem zcela nové značky na českém trhu, rodinné společnosti CARRE.
Společnost AGRICOLE TECH, s.r.o. tímto krokem začíná budovat svou pozici v oblasti zpracování půdy a meziřádkové kultivace plodin. Součástí profesionální nabídky pro své zákazníky je komplexní péče, servis a dodávky ND na techniku značek PERARD a nově i CARRE.

„AGRICOLE TECH, s.r.o. není obchodní společnost. AGRICOLE TECH, s.r.o. je řešení Vašich dnešních starostí tak, aby jste se zítra měli lépe!“

podpis
Michal Horák
jednatel společnosti AGRICOLE TECH, s.r.o.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.